Yardım Yardım  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

online bağlama dersi verilir(ücretsiz)

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazan
  Konu Ara Konu Ara  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
özgüner Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Yer: Türkiye
Durum: Offline
Noktalar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı özgüner Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: online bağlama dersi verilir(ücretsiz)
    Gönderim Zamanı: 11 Mart 2007 Saat 14:15
arkadaşlar online bağlama dersi verilir.kursta nasıl gösteriliyorsa öle.msn ozgunerbulan@hotmail.com eklein ücretsiz bağlama dersi alın.AMACIMIZ ÜLKEMİZDE BAĞLAMACILARI ÇOĞALTMAKWink
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
andromedaxx Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Noktalar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı andromedaxx Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2007 Saat 01:00
Üstadım online zor olmuyacak mı misyonunuz...
Müzik bir bilimdir...
Yukarı Dön
roni Açılır Kutu Gör
Tecrübeli Kullanıcı
Tecrübeli Kullanıcı

Noktalar: 223
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı roni Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mayıs 2007 Saat 03:30
Bağlamacıları çoğaltıp başımıza bela mı edeceksin :) .Hem beleş mi veriyorsun kursu?
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003853646944&ref=tn_tnmn

www.aranmusic.net (yakında açılacak)
Yukarı Dön
sedran Açılır Kutu Gör
Normal Kullanıcı
Normal Kullanıcı

Yer: Turkey
Noktalar: 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sedran Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mayıs 2007 Saat 12:15
Ücretsiz diye belirtmiş zaten arkadaş. Hem gelirse bela, bağlamadan gelsinLOL!...
Yukarı Dön
roni Açılır Kutu Gör
Tecrübeli Kullanıcı
Tecrübeli Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı roni Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mayıs 2007 Saat 21:02
Hiç sevmem şu bağlamacıları :) Ne o tıngır mıngır

Yukarı Dön
flprofesor Açılır Kutu Gör
Yetkili Kullanici
Yetkili Kullanici
Fruitiness

Yer: Bulgaria
Noktalar: 1379
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı flprofesor Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 00:58
Söz başlamdan açılınca akılıma gelmişken söyleyeim.Son zamanlarda sanki bu bağlamanın sesi de değişti gibi.Ben eski türk filimlerinde ki tane tane bağlama sesini gerçekten özlüyorum. Şimdi yapılan bağlamalar da sanki chorus sesi  çok ön planda.

Düzenleyen flprofesor - 01 Haziran 2007 Saat 00:59

Yukarı Dön
sedran Açılır Kutu Gör
Normal Kullanıcı
Normal Kullanıcı

Yer: Turkey
Noktalar: 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sedran Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 01:05
Orjinalini yazan: roni roni Yazdı:

Hiç sevmem şu bağlamacıları :) Ne o tıngır mıngır

O "tıngır mıngır" sesi beşik sesi olmasın?!..Hani vardı ya:"Ben babamın beşiğini tıngır mıngır sallar iken................" diyeBig%20smile.

Düzenleyen sedran - 01 Haziran 2007 Saat 01:06
Yukarı Dön
roni Açılır Kutu Gör
Tecrübeli Kullanıcı
Tecrübeli Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı roni Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 03:53
Yok değil.Hayatımda duyduğum en iğrenç ses çıkaran alet.Kim icat etmiş anlamadım gitti.:)

Yukarı Dön
roni Açılır Kutu Gör
Tecrübeli Kullanıcı
Tecrübeli Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı roni Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 03:58
Orjinalini yazan: flprofesor flprofesor Yazdı:

Söz başlamdan açılınca akılıma gelmişken söyleyeim.Son zamanlarda sanki bu bağlamanın sesi de değişti gibi.Ben eski türk filimlerinde ki tane tane bağlama sesini gerçekten özlüyorum. Şimdi yapılan bağlamalar da sanki chorus sesi  çok ön planda.

Şaka bir yana hocam o eski bağlamaların tınısıda güzel ama  su anda bağlama daha gelişti.Yani tını zenginliği daha fazla şuanda.Eskiden uzun sap ağırlıktaydı ve genelde altta bam teli yoktu.Ağaç ise çoğunlukla duttu.Sanırım onun tınısı seni etkiliyor.Bence her tınının ayrı yeri var.Ama şimdiki icracılarda o değişik tınıları güzel işleyecek ruh varmı dersen tartışılır.

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
  Paylaşılmış Konu   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,113 Saniyede Yüklendi.

| Ana Sayfa | Anket | Şiir | Hakkımda | Ziyaretçi Defteri |
| Müzik Sözlüğü | Midi Sözlüğü | Çalgı Bilgisi | Teknik Bilgi | Forum | Linkler | Donanımlar | Müzik Yazılımları |
| Yabancı Midi | Müzik Wallpaper |

Melodik.net e bağış yapmak için tıklayın.

Bağış yapanlar:
Ladislav Vitásek
$5,00 USD

Copyright © 2000 - 2014 Melodik.net.net
Bilgisayar ile müzik.