Yardım Yardım  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

king markalı flüt

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazan
  Konu Ara Konu Ara  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
incimercan22 Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Yer: Albania
Durum: Offline
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı incimercan22 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: king markalı flüt
    Gönderim Zamanı: 25 Kasım 2007 Saat 22:56
arkadaşlar merhaba bende flüt almak için dün araştırma yaptım bana king amerikan malı flütü önerdi satan kişi bende henüz hiç çalmadım ama çalmak istiyorum en azından denicem cok kötü fülütle başlamamamı öneriyo herkes iyi ses cıkmaz soğursun diyo acaba king markası hakkında bir bilginiz varmı fiyatına (300 400 ytl )arası dedi. bursadaydı bu sorduğum yer
ben bana kendim için lazımım hatıram olsun sana şarkım.
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
zerrinmehmet- Açılır Kutu Gör
Tecrübeli Kullanıcı
Tecrübeli Kullanıcı

Yer: Türkiye
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zerrinmehmet- Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2007 Saat 12:16
fakat bu gibi uzakdoğu-çin markalı aletleri mutlaka bilen biri ile gidin.
çünkü standart değiller. oyüzden yamaha da seçim önemli değil ama bunlarda önemli.
king bilinen bir marka.
Yukarı Dön
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı incimercan22 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2007 Saat 13:20
hiç bilen çalan biri yokki cevremde keşke olsa cevremde ilk ben olucam inşallah burdan daha önce kullanmış flüt çalmış arkadaşların tecrübesini önemsiyorum
Yukarı Dön
zerrinmehmet- Açılır Kutu Gör
Tecrübeli Kullanıcı
Tecrübeli Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zerrinmehmet- Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2007 Saat 15:10
2 ay önce bizim hocamız conductor marka seçti.
ama 3 tane vardı. sadece 1 tanesi alınabilirdi dedi.
ve çok güzel çıktı.

oğlum kendini geliştirince yamaha aldık.
bir bilenle al.
almanyada yamaha lar % 25 ucuzdu.
yanımda bir bilen olamdığı için ordan alamadım.
pahalı oldu ama yine hocası ile aldım.

nefesli aletlerde iyi çıkmazsa demoralize oluyorsun.

Yukarı Dön
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı incimercan22 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2007 Saat 21:01

yan flüt çalan bi tanıdığım yokki :( ne yapacağım satan kişi bana king i önerdi fakat araştırma yapmadanda almak istemedim flüt hakkında bilgisi olan  yardımcı olursa sevinirim

Yukarı Dön
natilus Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı natilus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Kasım 2007 Saat 16:15
Arkadaşım king de çin malı bir flüttür, entonasyonu 4/4 olmasada seni idare eder , amatör çalışmalar için yeterli. Daha önceleri Kinglerin amerikan malı olanları vardı ama sanırım şu an piyasada yok. lokto marka flütlerde var çin malı fakat entonasyonu dah düzgün mümkünse onlardan getirt. birde fiat biraz fazla 250 ytl eder fiatları  pazarlık yap. daha olmadı beni ara yardımcı olmaya çalışırım. 
Yukarı Dön
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı incimercan22 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Kasım 2007 Saat 18:09
Orjinalini yazan: natilus natilus Yazdı:

Arkadaşım king de çin malı bir flüttür, entonasyonu 4/4 olmasada seni idare eder , amatör çalışmalar için yeterli. Daha önceleri Kinglerin amerikan malı olanları vardı ama sanırım şu an piyasada yok. lokto marka flütlerde var çin malı fakat entonasyonu dah düzgün mümkünse onlardan getirt. birde fiat biraz fazla 250 ytl eder fiatları  pazarlık yap. daha olmadı beni ara yardımcı olmaya çalışırım. 
ilgilendiğin için teşekkür ederim arkadaşımSmile king almadım  conductor  aldım 250 ytl civarında idi fiyatı inşallah çalabilirim iyiki bi iki yere sormuşum yoksa kazıklanıcakmışım vallaConfused
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Paylaşılmış Konu   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,100 Saniyede Yüklendi.

| Ana Sayfa | Hakkımda |
| Müzik Sözlüğü | Midi Sözlüğü | Çalgı Bilgisi | Forum | Linkler |

Melodik.net e bağış yapmak için tıklayın.

Bağış yapanlar:
Ladislav Vitásek
$5,00 USD

Copyright © 2000 - 2014 Melodik.net.net
Bilgisayar ile müzik.