Yardım Yardım  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Adobe Audition 1.5 Ses Sorunu

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazan
  Konu Ara Konu Ara  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
B-MC Açılır Kutu Gör
Normal Kullanıcı
Normal Kullanıcı

Durum: Offline
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı B-MC Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adobe Audition 1.5 Ses Sorunu
    Gönderim Zamanı: 29 Mart 2008 Saat 16:04
Selam arkadaşlar öncelikle herkese. Benim sorunum adobe audition 1.5 de kanala koyduğum beat'den ses gelmemesi. Çalıyor gözüküyor fakat hiçbir ses gelmiyor. Yada vocal kaydıda alınmıyor. Sesi hiçbir türlü almıyor. Bu gün ses kartımı yeniledim creative sound usb blaster aldım. Acaba ondan mıdır sizce ?

Saygılar
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Yukarı Dön
barni_heyamola Açılır Kutu Gör
Tecrübeli Kullanıcı
Tecrübeli Kullanıcı

Yer: Türkiye
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı barni_heyamola Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2008 Saat 16:30
acaba tanıttın mı audition a ses kartını? kanalın yanında in/out ayarları var ordan kartı ekle
sanat halk için , sanat sanat için, sanat para için...
Yukarı Dön
B-MC Açılır Kutu Gör
Normal Kullanıcı
Normal Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı B-MC Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2008 Saat 19:23
evet tanıttım. yazıyor orda ses kartının ismi
Yukarı Dön
barni_heyamola Açılır Kutu Gör
Tecrübeli Kullanıcı
Tecrübeli Kullanıcı

Yer: Türkiye
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı barni_heyamola Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2008 Saat 19:53
Orjinalini yazan: B-MC B-MC Yazdı:

evet tanıttım. yazıyor orda ses kartının ismi

yazıyor güzelde in ve out olarak onu ekledin mi yani programa bunu kullanıcan dedin mi kısaca
sanat halk için , sanat sanat için, sanat para için...
Yukarı Dön
B-MC Açılır Kutu Gör
Normal Kullanıcı
Normal Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı B-MC Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2008 Saat 20:13
evet programa bunu kullan dedim ama gene de ses gelmiyor.
Yukarı Dön
ByCihan Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ByCihan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eylül 2010 Saat 00:22
kardeşim kanalın yanında bulunan m harfi pasif durumda olmalıdır. :)
Yukarı Dön
uurh34 Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Yer: İstanbuk
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı uurh34 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2011 Saat 19:37
Selamın ALeyküm İlk Öncelikle..
Adobe Audition 1.5'De Kayıt Almak İstiyorum..Daha Önceden ALıyordum Ama Demo Adobe Kullandığım İçin Zamanı Bitti..Sonrasın'Da Orginalini Yükledim..Şimdi İse Kulaklık'Dan Ses Geliyor Fakat Adobe Kayıt Almıyor . Kendı Sesımı Duyuyorum R Simgesini Aktifleştirip Rec Basıyorum Ama Kayıt Almıyor Kanal Dümdüz İlerliyor..Fakat M-Audio Pro Usb'Den Çıkarıp Cameramı Takınca Cameranın Kendı Micyle Almaya Çalıştıpım'Da Kayıt Alıyor Lütfen Yardımcı Olursanız Sevinirim..

Teşekkürler..
Yukarı Dön
HAN_ Açılır Kutu Gör
Yetkili Kullanici
Yetkili Kullanici
Dj HaNDaN

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HAN_ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2011 Saat 11:57
Adobe Audition sürümünü değiştirdiğiniz için driver ayarları otomatik olarak diğer ses birimini tanımış ve Audition Windows Sound seçilmiştir muhtemelen.Ses kartı ayarlarınızı düzenlemek için:Edit-Audio Hardware Setup-buradaki tüm seçeneklerde (edit-multitrack vs) Audio Driver olarak M-Audio seçmelisiniz..
Yukarı Dön
ibrahim Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ibrahim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2012 Saat 07:04
ya ben adobe audition ile yaptıqım sarkıyı mp3 oLarak kaydediyorum ama ses çok az çıkıyor Laptoptan yaptm acaba ondan mı die ki biLmiyrm Lütfen yardımcı oLun !! :(
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
  Paylaşılmış Konu   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,098 Saniyede Yüklendi.

| Ana Sayfa | Anket | Şiir | Hakkımda | Ziyaretçi Defteri |
| Müzik Sözlüğü | Midi Sözlüğü | Çalgı Bilgisi | Teknik Bilgi | Forum | Linkler | Donanımlar | Müzik Yazılımları |
| Yabancı Midi | Müzik Wallpaper |

Melodik.net e bağış yapmak için tıklayın.

Bağış yapanlar:
Ladislav Vitásek
$5,00 USD

Copyright © 2000 - 2014 Melodik.net.net
Bilgisayar ile müzik.