Melodik.net Ana Sayfa  
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Her Neyse, Basçı ve Gitaristini Arıyor (Ciddi Proj

 Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazan
  Konu Ara Konu Ara  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
berkbekar Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı


Kayıt Tarihi: 29 Ekim 2016
Yer: İstanbul
Durum: Offline
Mesajlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı berkbekar Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Her Neyse, Basçı ve Gitaristini Arıyor (Ciddi Proj
    Gönderim Zamanı: 04 Aralık 2016 Saat 00:14
Selam müzisyen dostlar;

Grubumuz İstanbul Anadolu yakasında merkezlenen, ileriyi düşünüp büyük oynamayı planlayan bir pop-rock beste grubudur. Yaşlarımız 23 ve 29.

Şu an 2 kişiden oluşuyoruz: Vokal-klavye ve davul. Provalarımızı Kadıköy'de alıyoruz.

Kendimizden bahsedecek olursak, hedefimiz gidilebilecek en iyi noktaya gidebilmek, bu yüzden sadece keyfi bir grup değiliz. Hem keyifle hem de disiplinle ve düzenle çalışan bir grubuz. Aradığımız arkadaşların da disiplin ve düzenle, profesyonelce çalışmasından yanayız.

Planlarımız arasında en başta sahneler almak, sonrasında dijital platformlara müziklerimizi vermek, klip çalışmaları yapmak, daha ilerisinde de turneler, büyük konserlerde adımızı duyurmak gibi çalışmalar var. Tüm bunlar için sürekli çalışmayı ve fikirler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Güvenilir müzik bağlantılarımız da mevcut.

Ritim box ile çalışacağız. Yani şarkıların yaylılar, back vokaller, synth padler gibi partisyonlarını ritim box'tan dinleyerek.

Basçı ve gitarist arkadaşlarımızda aradığımız özelliklere gelecek olursak, ayrıntıları zaten telefonla görüşüp birbirimize aktarırız ancak basitçe buradan yazmak gerekirse; öncelikle müzik kulağının, nota ve armoni bilgisinin olmasını istiyoruz. Sürekli provalarda birbirimize çalmalar vb. konularda fikirler veriyoruz, fikir çarpıştırıyoruz. Kayıtlarımız, evde çalışabilmek için MIDI halinde mevcut ancak arkadaşlarımızın bas, gitar bölümleri ve diğer tüm bölümler hakkında 'bu şöyle olsa daha güzel olabilir' gibi fikirleri sunmasını, yaratmasını istiyoruz.

Bunun haricinde iş veya okul gibi bağlayıcı durumlarının grubu etkilememesini, ikisini bir arada yürütebilmelerini istiyoruz. Mesela gündüz okul, akşam prova; hafta sonu ev çalışması gibi sürekli çalışmalara rahatça katılabilmelerinden yanayız.

Aynı zamanda evde rahatça şarkılara çalışabilecek ekipmanı, çalışma sürecini hızlandırabilmek için de birlikte ev çalışmasını sağlayacak vakti olan arkadaşlar arıyoruz.

Son olarak da halihazırda başka grupları olmasın. Back vokal yapabilme durumları varsa güzel olabilir ama özellikle aradığımız bir durum değil. Ego konusunda da sıkıntı çekmemek istiyoruz. Zaten eminim kimsenin tahammül edebileceği birşey değildir.

Kendini gruba, bu projeye adayacak, ileride işler tabiri caizse büyüdüğünde grubu birinci planına koyacak arkadaşlar olsun istiyoruz.

Şarkılarımız hakkında fikir edinebilmek için https://www.facebook.com/herneyseofficial/ adresimize bakabilirsiniz. İletişim için berkbekar2@gmail.com adresine yazabilirsiniz. Sürekli kontrol edebiliyorum. Çalarken kaydedilmiş videosu olan arkadaşlar önceliğimizdir.

İlan uzun oldu farkındayım :) Ancak yeterince kafanızda bilgi olsun istedim. Bunun haricindeki detayları da telefonla görüşerek hallederiz arkadaşlar.

Hepinize bol müzikli günler
Filmscoring
Yukarı Dön
dandini90 Açılır Kutu Gör
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Avatar

Kayıt Tarihi: 13 Mayıs 2003
Yer: Türkiye
Durum: Offline
Mesajlar: 3904
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dandini90 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Aralık 2016 Saat 16:43
Sizlere bol şanslar diliyorum. Forum genelde soft synth, bilgisayar destekli müzik alanında faaliyet gösteriyor. Umarım aradığınızı bulursunuz
Durmadigin surece ne kadar yavas gittiginin bir onemi yok

Confucius (551 – 479 BC)

Yukarı Dön
berkbekar Açılır Kutu Gör
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı


Kayıt Tarihi: 29 Ekim 2016
Yer: İstanbul
Durum: Offline
Mesajlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı berkbekar Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Aralık 2016 Saat 01:00
Bulunmuştur, teşekkürler.
Filmscoring
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Paylaşılmış Konu   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,204 Saniyede Yüklendi.
| Armonik.net | Coşkun Karabulut | İrem Özyurt | İlhan YÜCEL | Bozbey | Kelime Arama Yardımcısı |

Copyright © 2000 - 2018 Melodik.net.net
Bilgisayar ile müzik.